Cпільними зусиллями ми розбудуємо нашу малу батьківщину

by hostwx

Не зважаючи на урочистості, яких було в червні багато, роботи зі благоустрою Бородянки продовжувались навіть у вихідні. 
Вдячний, що селищні депутати підтримали мою ініціативу щодо асфальтування прибудинкових дворових територій багатоповерхівок. Також хотів би подякувати працівникам «Агрошляхбудсервісу» під керівництвом Романа Єрка за якісну гарну роботу.
Ось неповний перелік вулиць та будинків, де заасфальтовано двори: Вокзальна, 11; Центральна, 429, 429-а, 425-а і б, 308, 371; Семашка, 2 та 4. Розпочато асфальтування на Миру, 2, 4, 5, 6.

52

На декількох вулицях, де дороги раніше мали буквально символічний вигляд, зроблено підготовчу посипку щебенем. Це Сільськогосподарська, вул. Садова і Семашка (відрізок дороги до газоскладу).

3

4

Батьків нашої малечі, певен, порадує завершення робіт із утеплення фасаду та ремонту вбиралень у групах дитсадка «Буратіно», наразі розпочато роботи з утеплення фасаду у «Казці», наступним буде утеплено «Колосок». Плануємо завершити всі роботи до 1 вересня.

7

Проїхавши дворами селища, був приємно вражений наглядними змінами: спортивні та дитячі майданчики пофарбовано силами громади, радують очі чисельні зелені насадження та клумби.

8

9

Саме так, спільними зусиллями ми розбудуємо нашу малу батьківщину. І все буде Бородянка!

О.В.Сахарук

Читати також