Четверте (позачергове) засідання другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

26 лютого відбулось четверте (позачергове) засідання другої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Олександра Сахарука.

На початку засідання секретар ради Георгій Єрко звернувся до присутніх із заявою щодо питань стосовно організації проведення пленарних засідань, призначень кандидатів на ряд керівних посад виконавчого органу Бородянської селищної ради, роботи комунальних підприємств громади, відповідальності старост за підвідомчі території та інших питань, підкресливши, що і депутати, і керівництво ради відповідають перед громадою за свої дії.

Депутат Павло Остапченко у своєму виступі поінформував, що наразі на розгляд чекають 470 «земельних» питань, та запропонував чергове засідання провести наступного тижня. Депутат Дмитро Науменко виступив щодо затвердження графіку проведення сесій та комісій і регламенту восьмого скликання. Депутат Ірина Захарченко порушила питання щодо причини повторного винесення на розгляд сесії питання впорядкування умов праці селищного голови, на яке Олександр Сахарук надав роз’яснення.

Після затвердження порядку денного в ході засідання  депутатами вирішено залишити головою комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Олега Бульбанюка, відхилено призначення на посаду керуючого справами (секретаря)  виконкому начальника юридичного відділу Сергія Демченка, затверджено склад виконкому в кількості 19 чоловік. Емоційну дискусію викликало питання про затвердження персонального складу виконкому, тож після перерви депутати підтримали 18 кандидатур у складі виконавчого комітету, зокрема, крім керівництва селищної ради і старост округів це будуть керівники первинної і вторинної ланки медицини Микола Бовсуновський та Ігор Чебишев, представник від бізнесу Олег Синиця, директор Центру СПР «Довір’я» Людмила Бойко, та затвердили комісії виконкому.

В подальшому начальник управління фінансів Олена Григораш винесла на затвердження попередньо розглянутий комісіями звіт про виконання бюджету Бородянської селищної ради за 2020 рік, звіти про виконання сільських бюджетів за 2020 рік (новоприєднаних до ОТГ сільських рад), Програму розвитку земельних відносин на території Бородянської селищної ради на 2021-2023 роки, Програму використання коштів місцевого бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2021-2023 роки. Депутатами також встановлено преміювання селищного голови за лютий 2021 року в розмірі 100 % та інш. Голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції Олег Бульбанюк виніс на затвердження Регламент Бородянської селищної ради восьмого скликання, Положення про постійні комісії, Положення про тимчасові контрольні комісії, Положення про відділ-центр надання
адміністративних послуг Бородянської селищної ради та інші передбачені законодавством документи для належного функціонування в новому форматі ЦНАПу Бородянської ОТГ. У коментарі Олександр Сахарук зазначив, що натепер розробляється проєкт реконструкції І поверху будівлі РДА (Центральна, 331) під сучасний ЦНАП.

Голова постійної комісії Бородянської селищної ради з питань комунальної власності, приватизації, транспорту, підприємництва, житлово-комунального господарства, енергозбереження, розвитку, інфраструктури та телекомунікацій Олександр Михайлюк доповів про прийняття у комунальну власність Бородянської селищної територіальної громади КНП БРР «Бородянський центр ПМСД», КНП БРР «Бородянська центральна районна лікарня» та ФАПів.

У «Різному» Олександр Сахарук зачитав звернення ГО «Майбутнє Бородянщини» про створення в Бородянці індустріального парку та запропонував створити робочу групу для опрацювання цього питання. Ним також анонсовано проведення свята з нагоди Міжнародного жіночого дня 5 березня о 15.00 у великому залі Бородянського палацу культури імені Тараса Шевченка та 6 березня о 14.00 у малому залі відбудеться творчий вечір народної артистки України, Героя України Ади Роговцевої.

Читати також