Четверте пленарне засідання першої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання

by hostwx

24 грудня селищний голова Олександр Сахарук провів четверте пленарне засідання першої сесії Бородянської селищної ради VIII скликання. Участь у засіданні взяла голова Бородянської райдержадміністрації Аліна Бурдак.

Відкриваючи засідання, він запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять директорки психоневрологічного інтернату Наталії Коротенко, яка тривалий час працювала на ниві місцевого самоврядування як депутат та член виконкому. 

Звертаючись до присутніх у подальшому, він закликав депутатів відкласти політичні прапори і консолідуватись на вирішенні соціально важливих рішень, відчуваючи свою відповідальність перед громадою. 

В ході засідання депутатами відправлено на доопрацювання питання по кандидатах на посаду заступника селищного голови та керуючої справами виконавчого комітету, а також Положення про старосту (не зважаючи на попереднє погодження документу профільною комісією з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, забезпечення діяльності депутатів, розвитку і вдосконалення місцевого самоврядування, запобігання корупції). Більшість депутатів утрималась в ході голосування щодо доопрацювання питання про кандидатів на посади старост усіх округів. Коментуючи це, селищний голова Олександр Сахарук наголосив, що у Верховній Раді Україні наразі на розгляді законопроект, який регламентує діяльність старост, у тому числі, оптимізацію округів та публічність висунення кандидатур. Формуючи громадянське суспільство, потрібно спиратись на думку людей у цьому та інших питаннях.

Цього дня депутатами прийнято рішення про виготовлення нових печаток і штампів старостинських округів, затверджено зміни в статуті КП БСР «Бородянкатепловодопостачання», Положення про службу у справах дітей, План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Бородянської селищної ради на 2021 рік, Програму благоустрою населених пунктів та Програму по утриманню та ремонту дорожнього покриття вулиць Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік, Програму підтримки та розвитку учнівської молоді Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік «Обдаровані діти», Програму забезпечення пільгового підвезення педагогічних працівників та дітей до закладів освіти, розташованих у сільській місцевості, що належать до комунальної власності селищної ради, до місця роботи (навчання) та у зворотному напрямку і Програму організації харчування учнів закладів загальної середньої та дошкільної освіти, що функціонують на території Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки, структуру відділу освіти і закладів освіти. Також прийнято рішення про створення Комунального закладу позашкільної освіти «Бородянський центр дитячої та юнацької творчості», директором якого призначено Наталію Двораківську.

Серед затверджених важливих соціальних програм Комплексна програма підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна», Програма по відшкодуванню коштів за пільгове перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення та по здійсненню компенсаційних виплат за пільгові перевезення автомобільним транспортом пільгових категорій громадян, Програма підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил та  Програма фінансової підтримки Первинної селищної Бородянської організації ветеранів України на 2021 рік, тощо.

З важливих наріжних питань порядку денного депутатської підтримки не отримав проект бюджету на 2021 рік, щодо якого доповіла начальник фінансового управління Олена Григораш, не зважаючи на попереднє погодження його профільною комісією з питань соціально-економічного і культурного розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків.

У «Різному» селищний голова Олександр Сахарук зачитав склад сформованих депутатських фракцій та подякував депутатам за плідну та сумлінну роботу на благо Бородянської громади, закривши першу сесію Бородянської селищної ради VIII скликання. 

   

Читати також