Черговий день турботи і добра

by hostwx
De730ceb Ddb0 496e 9d69 7127c7e73a46

ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ БОРОДЯНСЬКОЇ ТГ ІНФОРМУЄ:

21.06 в Бородянці працювали ГО «ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ» та БФ  «Заради тебе». Представники зазначених організацій надали підтримку місцевому населенню.

«У турботі про тих, хто потребує допомоги, проведено зустрічі з дорослими і дітками. Ні злива, ні відсутність пального не завадила маршруту піклування та добра», – зазначає керівник Гумштабу Людмила Бойко.

Цього дня 267 жителів отримали продуктові набори,  39 родин, які втратили все своє житло і майно отримали допомогу, видано 22 талони на отримання майнової допомоги (на 27.06), 9 осіб оформлено на підтримку як родини, які втратили своїх рідних під час окупації, 11 мам з дітками отримали все необхідне: памперси та дитяче харчування, 4 індивідуальні та 1 сімейну консультацію психологів проведено  громадянам Бородянки та с. Дружня.

Надано продуктову підтримку підопічним  Бородянського будинку-інтернату, доставлено м’ясо птиці для садочку та доставлено гуманітарну  допомогу у вигляді  медичних препаратів для Центру первинної медико-санітарної  допомоги.

Також, зареєстровано 2 волонтери з Бородянки, які продовжують зустрічі з родинами, майно яких значно постраждало від наслідків військової агресії орків. 

Студенти Державного Київського національного університету імені Тараса Шевченка долучилися до допомогли на кухні.

Нагадуємо, Гуманітарний штаб Бородянської ТГ працює виключно на волонтерських засадах. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих допомогти місцевому волонтерському руху!

Читати також