Бородянська селищна рада рада оголошує конкурс

by hostwx

ОГОЛОШЕННЯ

Бородянська  селищна рада  рада оголошує конкурс з відбору  суб’єкта оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу

Мета проведення незалежної оцінки: визначення  ринкової  вартості  земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність шляхом продажу.

Найменування об’єкта оцінки: земельна ділянка.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул.  Михайлівська (раніше Петровського), 1

смт.  Бородянка,  Бородянський   район,  Київська  область

Площа земельної ділянки: – 0,0459  га

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування  інших будівель громадської забудови(землі житлової та громадської забудови).

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 57268,93 грн. 

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка  земельної ділянки) – 30.04.2018 р.

Конкурсний відбір відбудеться за процедурою, встановленою Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженим наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015 № 2075 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018 №47, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за №198/31650).

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

-заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель за формою, згідно з додатком 1;

-копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента — фізичної особи — підприємця);

-згода на обробку персональних даних (для претендента — фізичної особи — підприємця), згідно з додатком 2

-копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента — юридичної особи);

-копія(ї) ліцензії(й);

-копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

-проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією

Конкурсна пропозиція  претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням ПДВ, розрахунок вартості 1 кв. м земельної ділянки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Враховуючи інформацію Фонду державного майна України (лист від 05.02.2018 №10-59-2370 «Щодо показників середніх значень ціни надання послуг з незалежної оцінки майна у IV кварталі 2017 року») повідомляємо, що очікувана ціна послуг з оцінки, яка буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця становить 2,9 тис. грн.

Конкурсна документація подається до  Бородянської селищної ради (2-й поверх) не пізніше, ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

Кінцевий термін подання конкурсної документації — 30.04.2018 року до 15.45 за адресою:  Бородянська селищна рада (смт. Бородянка, вул.  Центральна, 230), тел. для довідок (04577)  5-12-41.

Дата конкурсу –  04  травня  2018 року

 Час проведення конкурсу – 15.30 год.

Місце проведення конкурсу –  Київська обл., Бородянський  р-н, смт.  Бородянка  вул.  Центральна, 230 (актовий зал, 2-й поверх).

 

 

Читати також