Бородянська селищна рада оприлюднює проект регуляторного акту – рішення Бородянської селищної ради «Про затвердження Порядку організації торгівлі на території смт. Бородянка»

by hostwx

Відповідно до ст. ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Бородянська селищна рада оприлюднює проект регуляторного акту – рішення Бородянської селищної ради «Про затвердження Порядку організації торгівлі на території смт. Бородянка».

 прапор

  1. Стислий виклад змісту проекту: питання передбачає впорядкування здійснення дрібнороздрібної торгівлі у селищі міського типу Бородянка Київської області, приведення відповідних правовідносин у відповідність до Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затвердженої Наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.96 №369, захисту прав споживачів та наповнення місцевого бюджету.
  2. Поштова та електронна адреса розробника проекту та інших органів до яких надсилаються зауваження та пропозиції: 07800, вул. Центральна 230, смт. Бородянка, Київської обл., info@bsgov.ua.
  3. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного впливу: проект рішення Бородянської селищної ради «Про затвердження Порядку організації торгівлі на території смт. Бородянка» та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Бородянської селищної ради http://www bsr.gov.ua в розділі «Регуляторні акти»;
  4. Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: 30 календарних днів з моменту опублікування цього оголошення.
  5. Інформацію про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій:надсилати поштою та/або електронною поштою за адресою, визначеною у п.3 цього оголошення.

 

Читати також