Бородянка підписала меморандум з IRS: ще один крок до відновлення громади

by Redaktor
A26i9797

22 лютого 2024 року Бородянська селищна громада підписала меморандум з Innovations and Reconstructions for Society (IRS),  міжнародний проєкт з відновлення українських міст, на заході під назвою: «100 ідей для міст від IRS».

Меморандум передбачає співпрацю між Бородянською селищною радою та IRS у таких сферах:

 – Розробка стратегії та плану відновлення громади

 – Залучення інвестицій для реалізації проєктів з відновлення

 – Відновлення інфраструктури та житла

 – Розвиток соціальної сфери та економіки громади

Підписання меморандуму є важливим кроком на шляху до відновлення Бородянки та повернення до повноцінного життя.

На заході також обговорили ключові проблеми співпраці між містами; анонсовані події, такі як Хакатон “100 ідей для міст” та травневий всеукраїнський саміт «Лабораторія відновлення українських міст».

Переглянути відеозапис заходу

Нагадаємо, що саме IRS допоміг організувати в Бородянці форум «Бородянка: майбутнє громади», який став першим і наймаштабнішим обговоренням відбудови Бородянської громади з моменту її деокупації. Ми переймаємо досвід Ірпеня по тому, як він активно відбудовується. Сподіваюсь, що підписання меморандуму допоможе нам у відбудові Бородянської громади, щиро дякуємо IRS та партнерам за підтримку, співпрацю! Головними партнерами заходу виступили: група будівельних компаній – ТОВ «ВІДВАЖНИХ», інвестиційна група «Molodist», ГО «Клуб мерів, конфедерація Будівельників України»,- повідомила в.о. селищного голови Ірина Захарченко

 

A26i9536A26i9490A26i9464A26i9458

Читати також