Бородянську територіальну громаду відвідали виконавчий віце-президент Project HOPE Кріс Скопек і директор Представництва Project HOPE в Україні Джорджіо Тромбаторе з командою

by hostwx

19 червня Бородянську територіальну громаду відвідали виконавчий віце-президент Project HOPE Кріс Скопек і директор Представництва Project HOPE в Україні Джорджіо Тромбаторе з командою. В Загальцях вони зустрілись із селищним головою Олександром Сахаруком на місці будівництва амбулаторії, яке натепер завершено на 90 %. На зустрічі також були присутні представники донора, Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів Олексій Ткаченко і Володимир Денщиков, староста Загальцівського округу Сергій Недашківський, директор КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський. Модератором зустрічі виступила програмний координатор по відбудові Юлія Рудніченко.

–          Наша місія – покращити якість здоров’я людей через підтримку медичних працівників, які знаходяться на передовій, – звертаючись до присутніх, зазначив Кріс Скопек. – Минулого року у липні я був тут, коли ще взагалі не було ніякої будівлі. Я бачив тоді наслідки присутності російських військ у Загальцях та Бородянці. Сьогодні я бачив дітей, які граються на вулиці, я бачив посмішки, енергію і віру в майбутнє. І це вже маленький крок у відновленні.

Також виконавчий віце-президент Project HOPE Кріс Скопек підкреслив, що радий брати участь у відновленні Бородянщини, яке було би неможливим без участі таких донорів як Церква Ісуса Христа Святих останніх днів, з якими є спільна місія – допомагати людям у біді.

Селищний голова Олександр Сахарук подякував Project HOPE, їхньому представництву в Україні та всім донорам, залученим у відбудову Бородянської тергромади, за надійне тривале партнерство, за гуманізм та потужну ефективну підтримку таких найбільш соціальних галузей як охорона здоров’я та освіта, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю.

До його дружніх слів приєднався директор Центру ПМСД Микола Бовсуновський і обласна депутатка Галина Єрко, яка вручила Подяки партнерам Бородянщини від Київської обласної ради.

Після Загальців Олександр Сахарук спільно з віце-президентом Project Hope Крісом Скопеком та його командою відвідав у Бородянці дитсадок «Буратіно», де розпочато демонтаж та відбуватиметься ремонт будівлі теж за підтримки Project HOPE.  Тут делегацію зустрічала начальниця відділу освіти Бородянської селищної ради Наталія Новікова.

    

 

Читати також