Бородянську тергромаду відвідала делегація з дружньої Республіки Польщі

by hostwx

8 листопада Бородянську тергромаду відвідала делегація з дружньої Республіки Польщі. Заступник мера міста Гданськ зі сталого розвитку та інвестицій Пьотр Гжелак передав громаді Бородянщини щире й тепле вітання від мера Олександри Дулкевич, яка від самого початку повномасштабної війни рф проти України повномасштабно опікувалась допомогою нашій країні, очолюючи одну з відповідних підгруп ЄС.

Разом із в.о. селищного голови Георгієм Єрком представники міста Гданьск та Асоціації міст Польщі відвідали модульне містечко, де поспілкувались із його мешканцями. Наші польські друзі запевнили в своїй цілковитій підтримці українського народу в боротьбі з російською агресією. Вони зазначили, що зі Гданьска почалась колись Друга світова війна і Гданськ знає, що таке «російський чобіт», знає, що українці натепер воюють за всіх.

Першу допомогу обладнанням від гданської громади Бородянка отримала відразу після деокупації, у квітні. Коли пізніше, у червні було оголошено збір коштів у Гданську, то відгукнулось дуже багато громадян, підприємців, фундація Гданська, тож вдалось зібрати достатньо на придбання спеціального автомобілю для комунального підприємства «Бородянкатеплопостачання».

В.о. селищного голови Георгій Єрко зазначив, що Польща є надійним та потужним партнером України. Він подякував керівництву та всій громаді міста Гданськ за отриману цю та іншу гуманітарну допомогу, яка була і є вагомою підтримкою в наданні послуг мешканцям тергромади з водопостачання та водовідведення.

Читати також