Бородянську тегромаду відвідав голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі

by hostwx

16 січня Бородянську тегромаду відвідав голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі. В Бородянці він зустрівся з в.о. селищного голови Георгієм Єрком та його заступником Костянтином Морозом, оглянув селище, яке зазнало значних руйнувань під час окупації військами російської федерації, зустрівся з громадянами, які тимчасово проживають в модульному містечку, оскільки їхнє житло було знищено авіабомбардуваннями та обстрілами військ рф.

Як написав Буяр Османі у Twitter: “Щойно відвідав спустошені райони Бородянки. Руйнування жахливі. Російські атаки завдали величезних страждань українцям, і цим діям немає виправдання. Мої думки з тими, чиє життя зараз серйозно ускладнене. Наш моральний обов’язок — допомогти народу України відбудувати свої громади. Ми маємо працювати над тим, щоб забезпечити сталий мир”.

Георгій Єрко розповів поважному гостю про хід окупації та деокупації Бородящини, про важливу і вагому підтримку, яку надають різні країни Європи та світу, про плани відновлення і розвитку тергромади.

Читати також