Бородянську громаду відвідала народна депутатка України Ольга Василевська-Смаглюк

by hostwx

22 грудня народна депутатка України Ольга Василевська-Смаглюк відвідала Бородянську тергромаду. В Бородянському палаці культури імені Тараса Шевченка відбувся звіт народної обраниці за 2021 рік та особистий прийом громадян за участі селищного голови Олександра Сахарука, секретаря ради Георгія Єрка, селищних депутатів, керівників правоохоронних органів, старостинських округів, структурних підрозділів селищної ради, представників ЗМІ.

Перед початком зустрічі з громадою, Ольга Василевська-Смаглюк завітала до Краєзнавчого музею Бородянщини, де директорка музею Ольга Угнівенко представила увазі гості виставку мистецьких робіт «Творчі скарби Бородянщини».
Протягом свого виступу народна депутатка зупинилась на чисельних аспектах своєї законотворчої діяльності у Верховній Раді, проєктах та напрямках, які курує, відзвітувала щодо предметної  допомоги в своєму окрузі  закладам медицини, освіти, спорту, роботі зі зверненнями громадян. Надалі спілкування відбулось у форматі «запитання-відповідь», де Ольгою Василевською-Смаглюк було надано відповіді та роз’яснення щодо ряду проблемних питань, які турбують людей, а також обіцяно ретельно розглянути декілька законодавчих ініціатив та пропозицій. Зокрема, директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев запропонував передати районні лікарні у власність обласних рад, оскільки вони стали непідйомним навантаженням для невеликих ОТГ. Селищний депутат Володимир Тонюк звернувся з питання зміни вартості земель ОСГ в залежності від того, чи розташовано на них комунікації. Голова ради профспілки закладів освіти Віктор Домбровський порушив питання державного фінансування працівників закладів дошкільної освіти.
У другій частині зустрічі під час особистого прийому громадяни звертались до депутатки здебільшого з соціальних питань, а також щодо харчування дітей у дитсадках, капітального ремонту Бородянської СЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, тощо.

 

Читати також