Бородянська школа мистецтв налагодила «живий процес»

by hostwx
De12017a F4fd 4ac9 B339 B586c30f35a1

З 2 травня вiдновила роботу Бородянська школа мистецтв. Тепер не тiльки дистанцiйно. В Академiчному лiцеï на третьому поверсi вiднинi щодня  лунатимуть чарiвнi звуки музики i дитячого спiву. 

На жаль примiщення, в якому мiстився заклад, вiйна безжально стерла з поверхнi землi разом iз музичними iнструментами й усiєю сучасною  матерiально-технiчною базою.

Однак вiддiл культури, молодi та спорту Бородянськоï cелищноï ради спiльно з педагогiчним колективом музшколи вiдшуковують можливостi, аби навчальний процес продовжився. Адже для багатьох маленьких зiрочок нашоï громади музика переступила межу просто творчого розвитку чи захоплення, перетворившись на мету, покликання, майбутнiй фах, шлях до зiрок. 

Та й музика, як вiдомо, лiкує душу, особливо дитячу…

Вчителi музики активно вiдновлюють контакти зi своïми вихованцями, за найменшоï можливостi проводять уроки дистанцiйно. Аж ось вдалося налагодити i “живий процес” навчання. На радiсть цьогорiчним випускникам – потенцiйним студентам мистецьких училищ та вишiв i ïхнiм батькам. Дякуємо всiм за сприяння! – інформує Відділ культури, молоді та спорту Бородянської селищної ради

Читати також