Бородянська селищна рада вітає з перемогами своїх видатних спортсменів!

by hostwx

Бородянська громада пишається своїми богатирями, які на Чемпіонаті України з жиму лежачи, що відбувається цими днями у м. Коломия на Івано-Франківщині, вкотре показали найкращі результати. Воля до перемоги допомогла Володимиру Беттяру закріпитися в статусі Чемпіона України у ваговій категорії до 105 кг. А багаторазовий рекордсмен, Чемпіон Європи та світу Віктор Лесковець здобув звання Чемпіона України у ваговій категорії до 120 кг. Рівняючись на старших, наймолодший спортсмен команди і дебютант цих всеукраїнських змагань, вихованець КЗ «Бородянська ДЮСШ»  Ілля Мишкін впевнено став срібним призером Чемпіонату України з жиму лежачи серед юнаків вагової категорії до 74 кг.

Також минулого тижня наш земляк, вихованець КСВЄ «ФЕНІКС» Дмитро Кушнірук став бронзовим призером Чемпіонату України серед школярів з рукопашного бою. Дякуємо тренеру Василю Семиряжку та Дмитру за досягнутий високий результат!

Вітаємо наших спортсменів і тренерів, справжню гордість Бородянщини, з усіма перемогами та досягненнями. Нехай вам підкоряються усі спортивні й життєві вершини!

Читати також