Бородянська селищна рада розпочинає активну роботу над розвитком цифровізації та інформатизації громади

by hostwx
Бородянська селищна рада розпочинає активну роботу над розвитком цифровізації та інформатизації громади. Про це сьогодні повідомив в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко.
«Ми повинні йти в ногу з часом і сьогодні маємо реалізувати завдання, щоб бюрократичні процедури не обтяжували наших жителів та не завдавали їм зайвого клопоту», – зазначив він.
Георгій Єрко наголосив, що в епоху цифровізації всі процеси і надання послуг мають бути мінімізовані в часі та спрощені процедурно. Крім того він зауважив, що також потребує кардинального оновлення й підхід до роботи інформування громади.
«Ставимо перед собою завдання запустити  в громаді роботу команди Дія, впровадити безбар’єрний простір згідно Національної стратегії, яка передбачає окрім фізичної, інформаційну, суспільну, економічну, цифрову та освітню безбар’єрність. Нам необхідні кадри, які допоможуть підсилити роботу соціальної служби, зокрема, розвиваючи онлайн-інструменти протидії домашньому насильству», – ділиться планами очільник громади.
За його словами, робота селищної ради буде підсилена кваліфікованими кадрами для повноцінного запуску зазначеної ініціативи, щоб  на повну потужність використовувати новітні технології та   цифрові продукти, що покликані спростити отримання мешканцями необхідних послуг та допомогти у багатьох процесах управління й комунікації з громадою.
«На мою думку, впровадження цифровізації та інформатизації  в громаді треба було розпочинати «далеко вчора». Втрачено багато часу», – підсумував Георгій Єрко.

Читати також