Бородянська поліція на Привокзальній,42

by hostwx
07752267 7419 4990 9ce1 9ea05925a175

Поліція Бородянської громади забезпечена повноцінними умовами для функціонування 24/7, – про це повідомив в.о. голови Бородянської селищної ради Георгій Єрко.

«Сьогодні, за участі голови Нацполіції України Ігоря Клименка, очільника поліції Київщини Андрія Нєбитова ми відкрили тимчасове приміщення відділення поліції №2 Бучанського району», – полілився Г.Єрко.

Відтепер громадяни можуть звертатися до правоохоронців за адресою: смт Бородянка, вул. Привокзальна, 42.

Особовий склад Бородянського відділення поліції обслуговує 40 населених пунктів, а це – близько 50 тисяч громадян, які проживали тут до окупації, які залишалися постійно в громаді та ті, які нині потроху повертаються додому з евакуації.

Як зазначив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов, першочергове завдання правоохоронців незмінне – забезпечити людям безпеку і спокій.

Також, керівник обласної поліції нагородив відзнаками працівників поліції Бородянщини за зразкове виконання професійних обов‘язків під час умов військового стану та особливу відвагу проявлену під час захисту життя і безпеки громадян України та бездоганне служіння українському народу.


Відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За відвагу в службі» нагороджено майора поліції, начальника відділення поліції №2 Бучанського району Вячеслава Цилюрика, старшого лейтенанта поліції, оперуповноваженого Олега Поліщука та старшого лейтенанта поліції, оперуповноваженого Івана Сімороза Бучанського районного управління поліції. Відзнаку МВС України – нагрудний знак «За відзнаку в службі» отримав майор поліції, начальник відділення поліції №1 Бучанського РУП Віталій Лобас.

В свою чергу в.о. голови БРС Георгій Єрко сказав: «Висловлюю вдячність поліцейським за допомогу і підтримку наших громадян в найскладніші часи. Під нищівними обстрілами, під бомбами, на пожежах і згарищах, в окупації, в підвалах і бомбосховищах, під час евакуації та ліквідації наслідків рашистських злочинів – представники поліції завжди були поруч з людьми. Дякую вам, шановні правоохоронці від усієї громади».

Також Георгій Єрко додав, що знищене окупантами приміщення Бородянського відділення поліції невдовзі буде повністю відновлене.

«До слова, разом з нашим поліцейським відділенням на території Київщини знищено 10 відомчих приміщень. Також поліція області втратила 50 патрульних автівок ( наші втрати службового автопарку теж входять до цієї цифри). Та попри руйнацію і намагання рашистів дестабілізувати роботу поліції, правоохоронці не втратили бойовий дух і не зрадили присязі, продовжуючи стояти на варті нашого спокою і правопорядку!», – підсумував очільник Бородянської ТГ.

Читати також