Бородянська громада відзначила День села Озерщина

by hostwx

11 вересня Бородянська громада відзначила День села Озерщина. Як свідчать історики, перша писемна згадка про село датована 1686 роком. Серед почесних гостей на святі були в.о. селищного голови Георгій Єрко, обласна депутатка Галина Єрко, селищний депутат Володимир Тонюк, очільник обласного осередку партії «Наш край» Анатолій Присяжнюк, старости Бородянської ОТГ, представники агрокомпанії «Землі Київщини», ЗМІ.

В рамках урочистостей у селі цього дня відкрито новий обеліск воїнам, загиблим у часи Другої світової війни. Звертаючись до присутніх у виступі на урочистому мітингу з цієї нагоди, Георгій Єрко підкреслив, що в серцях і душах не згасне пам’ять про тих, хто поклав своє життя за мир на нашій землі, на їхньому прикладі зросли сучасні захисники незалежності та суверенітету України.

Староста Новокорогодського округу Тетяна Ворона подякувала керівництву, депутатам Бородянської ОТГ та всім дотичним за сприяння та втілення у стислі терміни проєкту відновлення пам’ятнику. Молитву на освячення пам’ятника відслужив ієрей отець Ігор (Нішта). Представники громади хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували воїнів-земляків.

В другій частині заходу в.о. селищного голови Георгій Єрко привітав жителів Озерщини зі святом їхнього села, побажавши всім наснаги, енергії, здоров’я та згуртованості на благо Бородянщини і України. Інші почесні гості зичили жителям і надалі бути настільки ж дружніми, єдиними та небайдужими. Від Бородянської ОТГ почесні подяки отримали декілька активних громадян та аматорський колектив «Озіряночка», який багато років поспіль радує Бородянщину своєю самобутньою творчістю. На святі можна було відвідати невеличкий музей у клубі, ознайомитись із текстом гімну села, автором якого є протоієрей отець Дмитро (Кошка). До уваги гостей також були виставки робіт місцевих майстрів та майстринь, тоді як діти розважались на атракціонах.

Читати також