Бородянська громада урочисто відзначила День Державного Прапора України

by hostwx

23 серпня Бородянська громада урочисто і піднесено  відзначила День Державного Прапора України. Свято розпочалось Ходою учасників бойових дій від Центру соціально-психологічної реабілітації населення. На чолі колони учасники АТО/ООС несли розгорнутий великий жовто-блакитний прапор. У її лавах йшли рідні та близькі загиблих воїнів, ветерани війни в Афганістані, ветерани праці, керівництво Бородянської селищної ОТГ, поліції, ДСНС, юні спортсмени, представники громади.

Під час ходи було покладено квіти до Стели пам’яті воїнів-афганців та Меморіалу воїнів АТО. Вдруге колона зупинилась на Михайлівській площі навпроти пам’ятника захисника Бородянки – Архістратига Михаїла, якого православні називають небесним  оборонцем України, небесним командиром українського війська.

Урочисте підняття Державного Прапора України відбулося на центральній площі селища – імені Тараса Шевченка, до погруддя якого цього дня селищний голова Олександр Сахарук та секретар ради Георгій Єрко поклали квіти. Право підняти Прапор України було надано Златі Тищенко, донці загиблого учасника АТО Олександра Тищенка, та військовому комісару Олександру Каптану.

Звертаючись до громади, Олександр Сахарук подякував усім захисникам суверенітету України, закликавши до єднання, сумлінної праці та непохитної віри в незалежну, щасливу Україну. Ним було вручено подяку з нагоди свята учаснику бойових дій Володимиру Кучеренку.

На заході також виступили керівник ГО «АРКТУР» Олександр Петришин та представниця громади Лисичанська.

Протягом урочистостей звучали патріотичні пісні у талановитому виконанні Артема Фесюка та Валерії Стукало.

Читати також