Бородянська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує

by hostwx

      Підстави для перереєстрації ПРРО

Бородянська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 затверджено Порядок реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій. Відповідно до Порядку перереєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій здійснюється у разі зміни найменування (прізвища, імені, по батькові (за наявності)) або податкового номера суб’єкта господарювання, найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО.

Для перереєстрації подається Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (ідентифікатор форми J/F 1316604). Заява про проведення перереєстрації або внесення змін у дані про ПРРО подається суб’єктом господарювання за умови направлення останнього фіскального звітного чека та закриття останньої зміни на такому ПРРО згідно з розд. V Порядку № 317. Звертаємо увагу, що перереєстрація та внесення змін у дані про ПРРО здійснюється у порядку та строки, встановлені для реєстрації.

Щодо  важливості внесення змін до облікових

Бородянська ДПІ наголошує про необхідність подання фізичними особами-платниками податків до податкових органів відомостей про зміну облікових даних.

У разі зміни даних – місця проживання (податкової адреси), зміна прізвища, імені, по батькові, всі фізичні особи-платники податків зобов’язані протягом місяця подавати контролюючим органам відомості про такі зміни. Подати Заяву можна як до Центрів обслуговування платників, так і через Електронний кабінет. До заяви необхідно долучити копію документа чи сканкопію у разі подання в електронному вигляді, що підтверджує зміни, наприклад, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про зміну імені, паспортні дані і т.д.

Крім того нагадуємо, що суб’єктам господарської діяльності варто скористатися Електронним кабінетом, що значно економить час та надає можливість уникнути черги. Сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС» «ЕК для громадян» »/«Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ф. № 5ДР), або перейти за посиланням  https://cabinet.tax.gov.ua./

Читати також