Бородянська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує

by hostwx

Днями в.о. начальника Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Олена Мельник та фахівці  інспекції провели практикум-тренінг для громадян на тему: «Подання звітності з використанням сервісу Електронний кабінет платника. Актуальні питання щодо надання адміністративних послуг платникам податків Порядок отримання громадянами картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків», під час якого на практиці продемонстрували  можливості Електронного кабінету та надали практичну допомогу при заповненні заяв.

Відвідувачі Центру обслуговування платників Бородянської державної податкової інспекції дізнались, що мають можливість отримати широкий спектр безкоштовних послуг. Серед них – приймання податкової звітності, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України  даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, програмне забезпечення для формування та подання податкової звітності тощо.

Наголошено, що кожна послуга має окрему інформаційну картку, в якій  зазначена інформація про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання. Зокрема, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін видачі, довідки та способи отримання результату.

Крім того, працівники податкової звернули увагу на те, платники можуть отримати відомості про суми/джерела отриманих доходів та суми сплачених податків увійшовши до Електронного кабінету  (https://cabinet.tax.gov.ua) та відправивши запит про суми виплачених доходів через вкладку «ЕК для громадян».

Зручність  отримання відомостей через Електронний кабінет полягає в тому, що не потрібно відвідувати Центри обслуговування чи ДПІ, відомості надходять швидко, програма сама заповнює в запиті платника його реєстраційні дані згідно  електронного підпису.

                                    Бородянська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

 

Читати також