Це неможливо дивитися без хвилювання і сліз. Нехай світ знає…
Бородянка,Буча, Ірпінь і Гостомель в офіційному кліпі гурту Kalush Orchestra на пісню Stefania.
З перемогою Україно! Хай поки на Євробаченні, але зовсім скоро – над московитською ордою! Пишаємося, що ми українці!
Kalush Orchestra, браво!
Нагадаємо, гурт Kalush Orchestra із піснею «Stefania» приніс Україні третю в історії перемогу на Євробаченні. Українці посіли четверте місце за голосами журі, однак абсолютно перемогли за голосами глядачів, взявши 90% з можливих пунктів. Друге місце посіла Великобританія, третє — Іспанія.
На честь перемоги України на «Євробаченні» поїзд Київ — Івано-Франківськ в розкладі цього року офіційно називатиметься «Стефанія Експрес», а «Укрпошта» випустить спеціальну марку.