БФ «Рокада» за кошти ООН відновить житло легкого та середнього ступенів руйнації

by hostwx
Processed With Moldiv

Благодійний фонд «Рокада», який є виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, спільно з  УВКБ ООН та Агентством ООН у справах біженців розпочинає в Бородянці проект з відновлення житла легкого та середнього ступенів руйнації. Проект буде реалізовано  за кошти ООН. 

«Першочергово допомога надаватиметься найбільш вразливим верствам населення, зокрема, одиноким матерям, пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним родинам та ін. По кожному окремому випадку руйнування до 25.06.2022 р. триватиме збір інформації в Бородянській громаді. представники БФ «Рокада» працюватимуть на виїздах в населених пунктах територіальної громади здійснюючи опитування мешканців та огляд пошкоджених домогосподарств», – повідомляє в.о. голови БСР Георгій Єрко.

Таку  «точкову» допомогу отримають громадяни, які відповідатимуть наступним критеріям соціального стану:

▪️домогосподарства з одним головою, в яких не менше двох дітей віком до 18 років і старших членів сім‘ї ( 60+ років):

– люди похилого віку (старше 60 років) очолюють домогосподпрства ( тобто сім‘ю однієї/більше осіб похилого віку або літню особу з однією або кількома дітьми віком до 18 років);

– домогосподарства з однією або кількома особами з особливими потребами, включаючи інвалідність ( задокументовану або видиму), хронічні захворювання ( задокументовані), особи ЛГБТІК+ або ті, хто вижив після GBV;

– прийомні сім‘ї, які доглядають за покинутими дітьми.

«Також серед головних умов участі в даній програмі є наявність виключно єдиного житла та, щоб домовласник не був учасником іншої програми з відновлення житлової нерухомості. Для участі в даному проекті також необхідна наявність документів на право власності та довідка про місце реєстрації», – наголосив очільник громади.

Читати також