Апаратна нарада

by hostwx

1 червня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, т.в.о. старост сіл та керівників комунальних підприємств Бородянської селищної ОТГ.

Відкриваючи нараду, він зупинився на двох питаннях, що викликають резонанс у громаді, – щодо сільгоспробіт на орендованих землях у с. Пилиповичі та щодо діяльності ПП «Еверест –М.С.». Очільник громади підкреслив, що Бородянська ОТГ – потужна сучасна молода громада, яка в своїх діях завжди спиралась і спирається на норми законодавства. Він нагадав, що для проведення мирних зібрань (акцій протесту) громадяни мають попередньо про це письмово повідомити орган місцевого самоврядування, вказавши мету зібрання, місце та відповідальну особу. Щодо ПП «Еверест –М.С.», то Олександром Сахаруком повідомлено, що 3 червня відбудеться виїзд комісії ОТГ по зверненню депутатів та громадян, стурбованих їхньою діяльністю, на чолі зі заступником голови Анатолієм Федоренком.

Цього дня на нараді також виступила начальник відділу освіти Тетяна Кравчук, яка розлого доповіла щодо підготовки до проведення ЗНО та відкриття дошкільних навчальних закладів: є 220 заяв батьків, дитсадки прибрано, завезено для дитячих майданчиків пісок, буде закуплено медобладнання і зроблено аналіз якості води. Планується незабаром також відновити роботу Інклюзивно-ресурсного центру.

Директор КП БСР «Бородянське УЖКГ» Юрій Патока поінформував про ситуацію с усуненнями підтоплень, поривів електромереж та вивезенням сміття у старостинських округах. Начальник відділу реєстрації місця проживання Марія Кошка повідомила, що відновлено прийом громадян по середах, четвергах і п’ятницях у звичному режимі. Начальник відділу культури та спорту Наталія Вишинська висвітлила участь Бородянської ОТГ у двох міні-грантах та питання проведення інвентаризації в закладах культури.

Читати також