Апаратна нарада

by hostwx

21 лютого в.о. селищного голови Георгій Єрко провів засідання апаратної наради. Розпочинаючи нараду, він повідомив про чергову спортивну перемогу бородянців – звання чемпіону України з пауерліфтингу отримав знаний та шанований у Бородянській тергромаді Володимир Беттяр. Надалі Георгій Єрко зупинився на питанні належного інформування громадян щодо поведінки у випадку надзвичайної ситуації, подякувавши Бородянському ЦСПРН та всім дотичним організаторам за змістовні та важливі для громади навчання з цивільного захисту, що днями відбулись у центрі.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила, що 12 класів натепер на самоізоляції в зв’язку зі захворюваністю коронавірусом, збільшилась також кількість хворих вихованців дитсадків. Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев зосередив увагу на критичному недофінансуванні лікарні Національною службою здоров’я України, що пов’язано з несправедливим розрахунком бюджету закладу. Директор КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський доповів, що минулого тижня «невідкладною допомогою» здійснено 125 виїздів, всі хворі коронавірусом лікуються амбулаторно, та нагадав, що в Центрі можна отримати бустерну дозу вакцини від СOVID-19.

У виступі на засіданні начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська поінформувала щодо заходів, які відбулись протягом минулого тижня та закликала всіх долучитися до святкування Масниці, яке розпочнеться в Бородянці 27 лютого о 13 год. на площі імені Тараса Шевченка. Програмою передбачено багато цікавих локацій, концертних виступів та спортивних змагань і народних розваг. Гарний настрій усім даруватимуть 11 народних і аматорських колективів та Фольклорний ансамбль народної пісні та побутового танцю “Громиця” (м. Київ).

За підсумками апаратної наради в.о. селищного голови Георгієм Єрком надано ряд доручень керівникам старостинських округів та структурних підрозділів Бородянської селищної ради.

Читати також