Апаратна нарада

by hostwx

15 лютого в.о. селищного голови Георгій Єрко провів засідання апаратної наради. Розпочинаючи засідання, він подякував за гарну сумлінну роботу директорці Бородянського центру дитячої та юнацької творчості Наталії Двораківській та вручив їй подяки від організаторів Всеукраїнського конкурсу «Різдвяна країна» та Міжнародного конкурсу пісочної анімації.

Георгій Єрко закцентував увагу на питаннях цивільного захисту населення у випадку надзвичайних ситуацій. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств відзвітували щодо проведеної відповідної роз’яснювальної та практичної роботи у межах своєї компетентності. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила, що декілька класів знаходяться на карантині, оскільки є хворі на коронавірус учні та вчителі. Тривалим стало обговорення ситуації з вакцинацією від поліомієліту дітей, що відвідують дитсадок, та батьківських пропозицій щодо організації харчування.

Під час наради заслухано інформацію про роботу відділу реєстрації місця проживання. Як зазначила начальник відділу Марія Кошка, значно збільшилась кількість відвідувачів, оскільки відмінено обов’язковість штампу про прописку в паспорті. Крім цього, було обговорено роботу комунальних служб, медичних закладів громади, надання соціальних послуг незахищеним категоріям осіб та інше.

  

Читати також