Апаратна нарада

by hostwx

17 січня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів, комунальних організацій та установ громади. Відкриваючи нараду, він зупинився на ряді організаційних та процедурних питань, а також резонансній масштабній пожежі на території колишнього заводу «Борекс» у Бородянці. Олександр Сахарук, зокрема, подякував працівникам ДСНС Київщини, директору КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергію Кулику та всім дотичним за належну організацію ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла на нараді, що заклади освіти громади працюють у звичайному режимі, в Бородянській СЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 завершено монтаж обладнання оновленого харчоблоку. Керівники первинної та вторинної ланки медицини поінформували про подання пакетів документів на повторне контрактування зі НСЗУ, а також про загальнодержавну проблематику підвищення заробітних плат медикам за рахунок місцевих бюджетів. Керівники комунальних установ Бородянської тергромади відзвітували про результати усунення ряду наслідків складних погодних умов – перепадів із подачею електроенергії, падіння дерев і т.і. внаслідок буревію.

На засіданні також виступила директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Ірина Мельниченко, яка повідомила, що Бородянська територіальна громада увійшла до переліку громад-учасників реалізації експериментального проєкту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення  та/або перебувають у складних життєвих обставинах (згідно наказу Мінсоцполітики від 23.12.2021р. № 721).

Читати також