Апаратна нарада

by hostwx

13 грудня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради. Цього дня ним вручено Почесну грамоту та Пам’ятний знак від Київської обласної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування начальнику відділу забезпечення діяльності ради (секретаріату ради) Таїсії Баскаковій. Подяки від Київської обласної ради також отримали т.в.о. начальника загального відділу Олена Корнієнко і головний спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Тамара Напісочна.

Під час наради очільник громади Олександр Сахарук у своєму виступі зупинився на налагодженні співпраці зі сусідніми громадами, зокрема, у співфінансуванні програм медичної галузі, та зазначив, що Пісківська громада надала згоду на участь у закупівлі обладнання для пологового відділення Бородянської ЦРЛ. Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев доповів щодо процедури отримання пакетів медичних послуг від НСЗУ та зупинився на питанні харчування пацієнтів стаціонарного відділення. Т.в.о. директора КНП БСР «Центр ПМСД» Ольга Килимник повідомила щодо ходу вакцинації від коронавірусу та інших робочих питань.

На нараді виступила начальник відділу освіти Тетяна Кравчук, поінформувавши, що наразі 1 клас та 1 група дитсадка перебувають на самоізоляції, в школах у онлайн-режимі тривають олімпіади. Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик звернув увагу на можливі проблеми з енергопостачанням котелень узимку та чисельними помилками при оплаті громадянами послуг на старі реквізити.

На нараді також обговорено прийняття бюджету на 2022 рік, належну організацію співпраці при ускладненні погодних умов, тощо.

Читати також