Апаратна нарада

by hostwx

15 листопада селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради. Найбільшої уваги цього дня було приділено галузі медицини, оскільки це світова та загальнодержавна тенденція в світлі пандемії коронавірусу. Очільник громади у своєму виступі відмітив високий рівень надання послуг персоналом Центру та пункту вакцинації в Бородянці. В подальшому ході засідання головний лікар КНП БСР «Бородянський Центр ПМСД» Микола Бовсуновський поінформував про хід щеплення громадян від COVID-19, роботі виїзних бригад, навантаженні на «невідкладну допомогу» (86 викликів за тиждень). Наразі вакциновано більше 50 % громадян.

Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев розлого зупинився на питанні отримання від НСЗУ ліцензій на окремі види медичних послуг, щодо яких наразі остаточно не затверджено технічні вимоги, доповів по ситуації з матеріально-технічним забезпеченням закладу, піддав критиці небажання керівництва Пісківської та Немішаївської тергромад увійти до складу засновників лікарні.

Начальниця відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила на нараді, що в звичному режимі працюють всі заклади освіти, крім дитсадка «Журавлик» та 2 класів (на самоізоляції). Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик зосередив увагу на вартості енергоносіїв та потребі з генераторах на випадок відсутності електропостачання в зимовий період. Директор КО БСР «Благоустрій-Бородянка» Юрій Патока озвучив питання вуличного освітлення та загального благоустрою. Виступ начальниці Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Юлії  Титенко стосувався належної сплати податків у селах Бородянської тергромади, сприяти цьому мають насамперед старости відповідних округів. Наприкінці наради слово взяв новий керівник Бородянського відділу Держпродспоживслужби в Київській області Іван Олександрович Петрашевич.

Читати також