Апаратна нарада

by hostwx

8 листопада селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної ради за участі секретаря ради Георгія Єрка та керуючої справами (секретаря) виконкому Юлії Самсонової.

Найбільш тривалим на засіданні став виступ директора КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігоря Чебишева, оскільки галузь медицини вже другий рік поспіль на вістрі уваги в громаді, до того ж реформи тут ще потребують логічного завершення в законодавчому полі. Цього дня обговорено три аспекти діяльності лікарні – ліцензування надання послуг, забезпечення закладу належним обладнанням для забезпечення киснем усіх 130 ліжок стаціонарного відділення, фінансове забезпечення потреб в енергоносіях, у т.ч. за рахунок співфінансування Немішаївською та Пісківською громадами. Директор КНП БСР «Бородянський ЦПМСД» Микола Бовсуновський повідомив, що минулого тижня бригади Центру виїжджали для вакцинування в Дружнянський та інші старостинські округи, загалом  щеплення отримують біля 400 осіб у день.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила на нараді, що вступила в дію Постанова Кабінету міністрів України щодо відсторонення від роботи працівників галузі освіти, які не мають щеплення від коронавірусу. Наразі в Бородянській громаді працюють всі дитсадки та всі 1-4 класи, а також 5-11 класи у ряді шкіл, де стовідсотково вакциновано персонал, на карантині 1 група в дитсадку «Казка».  Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик зупинився на питанні загальнодержавного підвищення цін на енергоносії та нагальній проблематиці поточного опалювального сезону в громаді. Директор КО «Благоустрій-Бородянка» Юрій Патока поінформував щодо обрізки дерев та загальної ситуації з благоустроєм. Начальник відділу з питань ЖКГ, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко порушила питання продовження озеленення населених пунктів.

На завершення наради Олександр Сахарук окремо зупинився на наповненні бюджету громади за рахунок активізації діалогу з підприємцями та підприємцями щодо реєстрації бізнесу в Бородянській громаді та належної сплати всіх податків, підкресливши, що влада сприятиме всім, хто вважає себе партнерами тергромади.

Читати також