Апаратна нарада

by hostwx

10 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, т.в.о. старост сіл та керівників комунальних підприємств та організацій Бородянської селищної ОТГ. Відкриваючи нараду, він анонсував засідання постійних комісій виконавчого органу, що відбудуться протягом тижня в рамках підготовки до чергової сесії, яку заплановано на 3 вересня.

В ході засідання т.в.о. старост сіл відзвітували щодо загальної ситуації в округах та капітальних робіт, які тривають або завершуються на підвідомчій території. Так, у Новому Заліссі йде заміна запірної арматури на водогоні, тоді як щодо заміни труб протокольні зауваження комісії ОТГ направлено до керівництва області і депутатів різних рівнів з метою сприяння пришвидшенню цих робіт. У Дмитрівці здійснено заміри вікон у ФАПі та бібліотеці, буде звернення на бюджетну комісію. У Дружні триває ремонт дороги, на черзі – медичний кабінет школи і підлога у 1 класі. У Новій Греблі за рахунок благодійної допомоги депутата ОТГ Володимира Тонюка в фойе школи встановлено 4 вікна. У Мирчі розпочато благоустрій біля будинку культури, потрібно здійснити видалення дерев на кладовищі в Тальському.

 Оскільки ряд очільників сіл мали запитання щодо роботи дільничних інспекторів, то Олександром Сахаруком ініційовано наступного понеділка зустріч із керівництвом відділення поліції. Тоді як 18-19 серпня буде комісійна перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року в рамках карантинних обмежень. Т.в.о. начальника відділу освіти Оксана Борздуха у виступі поінформувала щодо забезпечення вогнегасниками дитсадків та шкіл, отримання меблів для 1 класів та чергових трьох систем очистки води, щодо  промивки системи опалення в Бородянському академічному ліцеї. На нараді також обговорено кадровий дефіцит працівників із благоустрою в КО «Благоустрій Бородянки», високий рівень організації громадських слухань, які відбулись напередодні, створення громадами спільного трудового архіву, передачу майна Бородянської районної ради у власність Бородянської селищної ОТГ, поїздку 10 дітей громади на оздоровлення, підготовку документів до отримання Бородянкою статусу міста, тривалим стало обговорення створення власного ЦНАПу.

Читати також