Апаратна нарада

by hostwx

11 жовтня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств, організацій та установ громади.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала щодо ремонтних робіт, які тривають у харчоблоках КЗ «Мирчанський ЗЗСО І-ІІ ступенів-ЗДО» та Бородянського СЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, тоді як у Бородянському академічному ліцеї здійснюється заміна даху, та зазначила у виступі, що канікули в ліцеї та школі № 1 розпочинаються 14 жовтня, тоді як у всіх інших закладах освіти громади – з 24 жовтня. Коментуючи її виступ, Олександр Сахарук озвучив зверненням громадян щодо відновлення роботи басейну та доручив усім дотичним структурам прискорити розгляд цього питання.

В подальшому ході засідання керівники первинної та вторинної ланки медицини доповіли щодо ситуації зі захворюваністю на коронавірус, соціального захисту населення – щодо надання громадянам соціальних послуг вдома, комунальних установ – про хід опалювального сезону та робіт із благоустрою в населених пунктах громади. Начальник фінансового управління Олена Григораш зупинилась на засіданні на ряді питань, що обговорювались напередодні комісією з питань соціально- економічного і культурного розвитку, бюджету та фінансів, реалізації державної регуляторної політики, розвитку цінних паперів та інших фінансових інструментів, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків. Начальник Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Юлія Титенко у своєму виступі запропонувала спільно зі старостами громади покращити стан сплати оренди за землю та нерухоме майно.

Читати також