Апаратна нарада

by hostwx

27 вересня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств. Розпочинаючи нараду, очільник громади відзначив роботу директора КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергія Кулика та працівників підприємства: розпочато опалювальний сезон у закладах освіти Бородянської тергромади, котельні запущено на 100 %, на черзі – заклади медицини.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла, що з усіх шкіл на дистанційному навчання тільки учні старших класів Бородянського СЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, оскільки тут лише 63 % вчителів вакциновано від коронавірусу. Тривалим був виступ директора КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігоря Чебишева, який стосувався загальної ситуації з ліцензуванням медичних послуг та уніфікації підпорядкованості лікарень різного рівня наповненості персоналом та медичним обладнанням. Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський виступив щодо активного процесу вакцинації громадян та відмітив значне навантаження на «невідкладну допомогу» – 91 виклик за тиждень. Начальник фінансового управління Олена Григораш нагадала усім розпорядникам коштів щодо завершення акумулювання пропозицій до проєкту бюджету Бородянської ОТГ на 2022 рік.

На нараді також обговорено питання відзначення Дня захисників та захисниць України, цифровізацію надання послуг громадянам, роботу відділу містобудування та архітектури, зміни в структурі ЦНАПу, тощо. Олександр Сахарук також зупинився на питанні відповідності векторів розбудови громади обласним програмам,  завершення облаштування Офісу поліцейського громади, тендерних процедурах та інш.

Читати також