Апаратна нарада

by hostwx

6 вересня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних установ.

У виступі на нараді начальник відділу освіти Тетяна Кравчук подякувала всім за привітання та приємні подарунки учням і вихованцям освітніх закладів з нагоди Дня Знань, окремо відмітивши селищних депутатів та Координаційну раду учасників бойових дій та волонтерів Бородянської ОТГ. Нею також акцентовано увагу на участі освітян ув акції «Зростаємо разом». Георгій Єрко щодо цього зазначив, що дерева буде висаджено після визначення керівниками закладів освіти відповідних локацій.

Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський повідомив, що натепер у Бородянській громаді на коронавірус хворіє тільки 9 осіб і закликав усіх активніше інформувати населення щодо вакцинації.

Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська зупинилась на питанні підготовки закладів культури до опалювального сезону та поінформувала, що 11 вересня відбудеться День села Озерщина, тоді як натепер також триває підготовка до відзначення Дня Бородянської ОТГ у рамках V щорічного фестивалю «Дерево роду», який заплановано на 19 вересня.

На засіданні також обговорено виїзди працівників Центру соціальних послуг до старостинських округів, зміни в штаті відділу-Центру надання адміністративних послуг, аналіз вартості енергоносіїв для підприємств та установ бюджетної сфери, тощо.

Читати також