Апаратна нарада

by hostwx

30 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних установ. Напередодні початку нового навчального року очільником громади було приділено значну увагу обговоренню цього питання в світлі можливого погіршення загальнодержавної ситуації зі захворюваністю на коронавірус. Олександр Сахарук також повідомив на нараді, що Новозаліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти цього року за результатами ЗНО лідирує в Бородянській громаді і обійняв 20 місце серед усіх закладів Київщини.  У своєму виступі начальник відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала щодо нововведень у галузі, таких як, що відтепер випускники початкової школи отримуватимуть свідоцтво про освіту, та щодо готовності дитсадків та шкіл до 1 вересня. Цьогоріч святкові лінійки будуть за участі тільки початкових та випускних класів і триватимуть до півгодини.

Директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев зазначив, що поступово збільшується кількість хворих на коронавірус, зокрема, дітей. Головний лікар Бородянської АЗПСМ Микола Бовсуновський   доповів, що наразі більше 10 тисяч громадян вакциновано у Бородянській тергромаді, найменш активними є жителі сіл.

На нараді також виступила начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк – працівниками служби здійснено рейд, у ході якого відвідано декілька родин із складними життєвими обставинами в Бородянці та селах Шибене і Красний Ріг, протягом тижня дітям таких сімей службою буде надаватися зібрана в громаді гуманітарна допомога. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська привітала всіх із перемогою народного аматорського ансамблю  народної пісні «Криниченька» Бородянського палацу культури ім. Т.Шевченка під керівництвом Сергія Слеба на Національному Сорочинському ярмарку, тоді як народний аматорський колектив «Любисток» під керівництвом Оксани Івахненко вирушає на Міжнародний фестиваль-конкурс «Міжнародна музична премія «FOLK MUSIK AWARDS-2021» у Болгарію.

В ході засідання також обговорено вступ до Київської агломерації, зміни в роботі ЦНАПу, підготовка бюджету-2022, відкриття офісу Поліцейського офіцера громади, тощо.

Читати також