Апаратна нарада

by hostwx

25 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств. У своєму виступі він відзначив високий рівень проведення урочистостей у  Бородянській громаді до Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України, подякувавши всім організаторам та учасникам заходів. Надалі одним із першочергових завдань є належна підготовка до початку опалювального сезону. Крім цього, він звернув увагу всіх розпорядників коштів на формування бюджету-2022 з урахуванням оптимізації витрат і в той же час вирішенні існуючих проблемних питань кожної галузі.

На засіданні виступив директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев, який повідомив, що протягом святкових днів сталося декілька важких ДТП зі складними наслідками для життя та здоров’я людей. Директор Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко поінформувала щодо допомоги дітям незахищених категорій у підготовці до нового навчального року. Начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Людмила Хоменко зупинилась на питаннях щодо надання громадянам послуг із теплопостачання. Начальник відділу-центру надання адміністративних послуг Світлана През доповіла щодо суттєвих змін в оновленому переліку обов’язкових послуг, що надаються ЦНАПами тергромад – їх має бути 383.

Крім цього, обговорено підготовку до серпневої освітянської конференції, яка відбудеться 27 серпня, та інші нагальні питання.

Читати також