Апаратна нарада

by hostwx

3 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі т.в.о. старост сіл, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Бородянської селищної ОТГ.

Серед чільних питань, що обговорювались, були: підготовка до нового навчального року в умовах загальнодержавних карантинних обмежень та підготовка до нового опалювального сезону, благоустрій населених пунктів, планування роботи виконавчого органу селищної ради та інші.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук відзвітувала, що натепер тривають тендерні процедури зі закупівлі обладнання для харчоблоків, розпочато медогляд працівників освітньої галузі, у всіх закладах із цього року запрацюють комплексні системи очистки води. Очільник громади Олександр Сахарук акцентував увагу на максимальному інформуванні батьків та педагогічних колективів щодо коштів, які виділяє Бородянська ОТГ на капітальні роботи в дитсадках та школах. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська порушила питання про відзначення Дня Незалежності України та можливе проведення етнофестивалю «Дерево роду», завершення розробки туристичного маршруту та історичну пам’ятку «Курган», а також повідомила, що ансамбль «Любисток» (керівник Оксана Івахненко) у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей» виборов ІІ місце.

На завершення наради Олександр Сахарук анонсував проведення 6 серпня о 10.00 год. засідання виконкому та ряду постійних комісій протягом тижня.   

Читати також