Апаратна нарада

by hostwx

16 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств, організацій та установ громади. Відкриваючи засідання, очільник громади зупинився на підсумках Першого регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування», зазначивши, що сучасне здорове харчування дітей у дитсадках та школах вимагає нових підходів, нового фахового рівня працівників та нового обладнання харчоблоків і їдалень. Також у своєму виступі Олександр Сахарук подякував відділу культури, молоді та спорту і всім дотичним депутатам та меценатам за якісну підготовку та проведення свят у Шибеному та Новому Корогоді, які відбулись напередодні.

В ході наради виступив директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев, який зупинився на питанні формування єдиного медичного простору 2-го рівня та підготовці лікарні до можливого загострення ситуації зі захворюваністю на коронавірус. В.о. головного лікаря КНП БСР «Центр ПМСД» Ольга Килимник поінформувала, що натепер у громаді вакциновано 8570 громадян, біля 80 % усіх педагогічних працівників, водночас потрібно активізувати роботу з населенням щодо щеплення від COVID-19. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський повідомив, що наразі закрито заборгованість по виплаті допомоги безробітним за червень, в наявності є ряд вакансій, що не потребують фахової освіти, проте високооплачувані – від 12 тис. грн.

На засіданні також виступила начальник фінансового управління Олена Григораш, яка зупинилась на питанні підготовки проєкту бюджету Бородянської ОТГ на 2022 рік. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська запросила всіх долучитись до відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності України: 23 серпня о 9.30 від будівлі Центру СПРН розпочнеться Хода учасників бойових дій, яка завершиться урочистим підняттям Державного Прапора України на площі імені Тараса Шевченка, а 24 серпня протягом дня буде задіяно ряд святкових локацій, тоді як урочистості розпочнуться  о 19.00 біля Палацу культури імені Тараса Шевченка.

На апаратній нараді також обговорено ряд інших нагальних питань, таких як підготовка до опалювального сезону, робота інспектора праці, розробка програми щодо вивезення сміття зі сіл, тощо.

Читати також