Апаратна нарада

by hostwx

9 серпня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів, керівників комунальних підприємств. Відкриваючи засідання, очільник громади стисло підсумував головні події минулого тижня та питання, які турбують громадян. Серед них – асфальтування доріг, благоустрій сіл, громадська безпека.

У своєму виступі начальник відділу освіти Тетяна Кравчук запросила старост і депутатів долучитись до перевірки готовності закладів освіти до нового навчального року та озвучила існуючі проблеми, що потребують вирішення, – відкриття інклюзивних груп і класів, ремонт ясельних груп дитсадків, здійснення заходів із протипожежної безпеки у школі Нового Корогоду.

Директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев поінформував, що, згідно рішення МОЗ України, лікарня увійшла до складу закладів охорони здоров’я, що надаватимуть допомогу хворим на коронавірус у другу чергу. Головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський зазначив, що протягом тижня було 89 викликів «невідкладної допомоги», крім цього значне навантаження на первинну ланку медицини обумовлене великою кількістю бажаючих здійснити щеплення від COVID-19. Начальник фінансового управління Олена Григораш запропонувала розглянути на позачерговому засіданні виконавчого комітету прогноз бюджету на 2022 рік. Директор КП БСР «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик доповів про підготовку до опалювального сезону та ремонтні роботи на мережах.

Протягом наради Олександр Сахарук надав ряд доручень, зокрема, щодо підготовки 30-35 дітей незахищених категорій до огляду фахівцями Охматдиту, яке здійснюватиметься в Бородянській АЗПСМ за підтримки консульства Республіки Польща, тощо.

Читати також