Апаратна нарада

by hostwx

29 червня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі старост, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств. Відкриваючи нараду, він акцентував увагу на належній співпраці зі службами та установами різних форм підпорядкування, що здійснюють свою діяльність на території Бородянської селищної територіальної громади.

В своєму виступі директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев зупинився на матеріально-технічному забезпеченні закладу в частині надання допомоги хворим на коронавірус, наразі лікарня серед резервних і працює в звичному режимі. Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський підкреслив, що другий тиждень поспіль у громаді відсутні хворі на COVID-19, триває вакцинація населення. Директор КНП БРС «Бородянкатеплопостачання» Сергій Кулик поінформував щодо підготовки житлового фонду до опалювального періоду, вирішення проблем із водопостачанням верхніх поверхів багатоквартирних будинків.

На нараді також обговорено питання підготовки шкіл до нового навчального року, встановлення відеоспостереження в селах, ремонту ліфтів, обстеження котелень, тощо. Олександром Сахаруком доручено вивчити питання пришвидшення будівництва на межі Бородянської та Макарівської громад Центру безпеки.

Читати також