Апаратна нарада

by hostwx

22 червня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів розширене засідання апаратної наради за участі старост старостинських округів громади, керівників структурних підрозділів та комунальних установ.

Серед чільних питань, обговорених цього дня, були нарікання на  доставку пошти в селах працівниками Укрпошти, також старости озвучили складнощі в налагодженні взаємодії з аграріями.

Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський зазначив, що в громаді триває вакцинація громадян, щодо якої проводиться широка і ретельна роз’яснювальна робота сімейними лікарями. Не меншим є навантаження на «швидку допомогу» – за тиждень було 93 виклики.

В.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Тарас Домбровський поінформував присутніх на нараді щодо сценарію відзначення в Бородянській ОТГ Дня Конституції України та Дня молоді, яке відбудеться 26 червня в смт Бородянка. Свято розпочнеться о 10 годині спортивними заходами: змагання з чоловічого/жіночого пляжного волейболу та стрітболу на майданчиках по вул. Парковій і шаховий турнір у фойє Палацу культури імені Тараса Шевченка. Розважальну частину на площі імені Т.Шевченка відкриють о 14 год. квести для малечі, потім зі 17 год. – велика концертна програма, яку завершить молодіжна дискотека.

Читати також