Апаратна нарада

by hostwx

14 червня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних установ громади. Відкриваючи нараду, він зупинився на рішеннях чергової сесії Київської обласної ради, зокрема, подякував обласній депутатці Галині Єрко за підтримку питання фінансування декількох важливих проєктів, таких як завершення ремонтних робіт в опорному закладі освіти «Загальцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», ремонт дорожнього покриття вулиці Центральної (від АТБ до вул. Великої) та інш. Олександром Сахаруком також доручено провести масштабну роботу щодо співпраці з керівниками садових товариств – їх на території громади зареєстровано 158.

У виступі начальник відділу освіти Тетяна Кравчук привітала всіх із завершенням навчального року, 15 червня буде вручення атестатів учням 9 класів, 29 червня – 11 класів. Цього року, як і минулого, в умовах пандемії не передбачено святкових заходів за участі великої кількості людей. Директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев доповів, що при Бучанській райдержадміністрації  вирішено створити Координаційну раду, яка напрацьовуватиме Концепцію розвитку медичної галузі району, натепер у стаціонарі лікарні проходять лікування 96 пацієнтів, в приміщенні ЦРЛ приватна компанія надає послуги обстеження на томографі. Головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський повідомив, що за тиждень отримано 76 викликів по «швидкій допомозі», 15 червня медпрацівники отримають другу дозу вакцини Oxford/AstraZeneca, натепер працює стаціонарний кабінет щеплень вакциною CoronaVac з 10 до 14 год. в амбулаторії Немішаївської ОТГ. В.о. начальника відділу по роботі з персоналом Олена Блащук акцентувала увагу присутніх на суттєвих змінах у законодавстві про працю – відтепер роботодавець вносить записи у паперову трудову книжку за вимогою робітника, оскільки запрацювала система електронних трудових книжок.

На засіданні також обговорено роботу соціальних працівників по старостинських округах, наближення послуг до людей завдяки системній роботі діловодів округів, проблематику вивезення сміття, підготовку до Дня медичного працівника та Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні, тощо.

Читати також