Апаратна нарада

by hostwx

27 липня селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, т.в.о. старост сіл, керівників комунальних підприємств Бородянської селищної ОТГ. Як підкреслив у своєму виступі очільник громади, тиждень очікується насиченим і продуктивним, оскільки протягом нього відбудеться ряд засідань постійних комісій, погоджувальної та опікунської рад, чергової сесії тощо. Крім цього, на 28 липня заплановано виїзну комісію до Нового Залісся щодо капітальних робіт на водогоні, на 31 липня – чергову нараду з підготовки до наступного опалювального сезону. 

Обговорюючи з присутніми існуючі проблемні питання в громаді, Олександр Сахарук закликав усіх підходити до їхнього вирішення комплексно. На нараді начальник відділу освіти ОТГ Тетяна Кравчук доповіла щодо ремонту водовідведення та підлоги в Бородянській школі № 1, промивки системи опалення в академічному ліцеї, на 18-19 серпня всі навчальні заклади громади відзвітують щодо підготовки до нового навчального року. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська повідомила, що аматорські колективи взяли участь у 5 онлайн-конкурсах різного рівня, зокрема, «Любисток» (художній керівник Оксана Івахненко) з Дружні виборов перемогу в Міжнародному конкурсі «Співуча країна онлайн».

В ході засідання також обговорено капітальні роботи в житловому секторі, питання благоустрою, звернення до районної ради щодо передачі у комунальну власність ОТГ приміщень, підготовку до відзначення Дня Незалежності України в умовах карантину.

На завершення наради Олександр Сахарук запропонував до обговорення створення туристично привабливого бренду, який стане візитівкою Бородянської громади, наприклад, відомий далеко за межами Бородянки вислів «Холодно, як на Бородянському мосту!», досліджений краєзнавцем Валентином Мойсеєнком, або скіфські кургани.

Читати також