Апаратна нарада

by hostwx

7 червня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних установ громади.

У виступі на нараді директор КНП БСР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев доповів по ситуації зі захворюваністю на коронавірус, зокрема, щодо відновлення роботи стаціонарного відділення у звичному режимі. За період роботи в статусі «ковідної» в лікарні надано допомогу 714 пацієнтам, на випадок поновлення прийому великої кількості таких хворих обов’язково потрібно підсилити матеріально-технічну базу додатковим обладнанням для кисневої підтримки. В.о. головного лікаря КНП БСР «ЦПМСД» Ольга Килимник поінформувала щодо щеплення від коронавірусу, яке триває в громаді, наразі вакцину отримують освітяни, соцпрацівники, військовослужбовці, люди похилого віку.

Селищний голова Олександр Сахарук зупинився на питанні збільшення фінансування галузі освіти, проєкті «Поліцейський громади», моніторингу ситуації по психоневрологічному інтернату, роботі комісії по малих архітектурних спорудах.

Цього дня також обговорено підготовку до опалювального сезону, роботу Центру надання соціальних послуг, питання благоустрою, тощо.

Читати також