Апаратна нарада

by hostwx

31 травня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств. Відкриваючи нараду, він привітав усіх із Святом останнього дзвоника, яке відбувається в закладах освіти громади.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала, що ряд навчальних закладів продовжать працювати до 9-15 червня, оскільки вимушені були продовжити навчальний рік через карантинні обмеження. Також на засіданні обговорено заплановані ремонтні роботи. Директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев повідомив щодо проблематики у вторинній ланці медицини. Головний лікар ЦПМСД Микола Бовсуновський озвучив показники захворюваності на коронавірус, які суттєво зменшились, у Центрі підготовлено бригаду для щеплення громадян вакциною Pfizer, незабаром буде закуплено ще 2 скутери для ФАПів в округах. Директор КНП БСР «Бородянкатепловодопостачання» Сергій Кулик виступив щодо підготовки до наступного опалювального сезону та проблем зі співпрацею з Немішаївською громадою.

У подальшому начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська запросила всіх на свято до Дня захисту дітей, яке розпочнеться об 11 годині в Михайлівському парку в Бородянці. Начальник служби у справах дітей Тетяна Вишняк доповіла, що по старостинських округах Бородянської громади до цього свята отримали подарунки діти багатодітних, малозабезпечених сімей, діти-сироти та інші.

На завершення наради очільник громади Олександр Сахарук зупинився на питанні земельної реформи, на питанні наповнення бюджету ОТГ, підкресливши, що найбільш вагомою щодо цього має бути робота старост на місцях, тощо.

Читати також