Апаратна нарада

by hostwx

24 травня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу та керівників комунальних підприємств. Відкриваючи нараду, він зупинився на головних тезах заходу “Відкритий діалог щодо становлення територіальних громад Київської області в контексті реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади”, який проходив наприкінці минулого тижня у Вишгороді за участі заступника Міністра розвитку громад та територій В’ячеслава Негоди та голови КОДА Василя Володіна. Зокрема, акцентував увагу присутніх на моніторингу раціонального використання земельних ресурсів, вивіреному сучасному плануванню населених пунктів та розвитку територій громади. Також Олександр Сахарук зробив стислий огляд  візиту до Бородянської ОТГ голови Бучанської РДА Миколи Ляшенка та поінформував присутніх щодо створення при селищній раді Координаційної ради учасників АТО, яку очолив Сергій Ширков.

У подальшому ході засідання виступив директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев, який подякував громаді за суттєву підтримку та зазначив, що з 1 червня лікарня поступово повертатиметься до надання всіх послуг у стаціонарному відділенні, залишивши в резерві 30 ліжок для хворих на COVID-19. Головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський поінформував, що за весь період пандемії в Бородянській ОТГ перехворіло на коронавірус 3 081 людина (159 дітей), натепер очікується поставка вакцин 3-ьох типів, із якими працюватимуть 2 бригади (в Бородянці та Загальцях) плюс обласні мобільні, позитивним є наявність 8 кисневих концентраторів, які за потреби надаються громадянам додому.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук на нараді повідомила, що останній дзвоник у закладах освіти відбудеться 31 травня за умов дотримання карантинних обмежень, наразі триває ЗНО. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська доповіла про підготовку до відзначення Дня захисту дітей та звернула увагу присутніх на вимогу держави створити в селах Центри культурних послуг замість клубів. У своєму виступі директор Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко анонсувала надання нового виду послуг – дрібного ремонту електроприладів та побутової техніки. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський зазначив, що за тиждень на облік як безробітні стали 62 людини.

На завершення засідання селищний голова Олександр Сахарук повідомив, що Кабінетом міністрів України виділено кошти на початок реконструкції рекреаційної зони в центрі Бородянки на вул. Центральна-Паркова (набережної), яка стане справжньою окрасою селища і всієї громади.

Читати також