Апаратна нарада

by hostwx

19 квітня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств. Відкриваючи нараду, він привітав Юлію Самсонову з призначенням на посаду керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету.

На засіданні тривалим було обговорення ситуації в галузі охорони здоров’я. Так, директор Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев поінформував присутніх щодо візиту 18 квітня до Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка. З цього закладу в державі розпочалось щеплення вакциною від Pfizer-BioNTech. Головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський у своєму виступі зупинився на статистиці захворювання на коронавірус за весь період пандемії, зазначивши, що щодня здійснюється 35-40 ПЦР-тестів, наразі в смт Бородянка хворіє 132 людини.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла на нараді щодо напрацювання нового сучасного меню для закладів освіти, яке розроблено згідно нових норм і з врахуванням думок батьків та учнів. Директор Бородянської філії КОЦЗ Сергій Колосовський повідомив, що на обліку в статусі безробітного натепер перебуває 382 особи. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська детально зупинилась на відзначенні 35-річниці Чорнобильської трагедії, яке відбудеться в форматі «Естафети пам’яті».

На нараді також обговорено питання благоустрою сіл напередодні Пасхального тижня, звернення до аграріїв та лісгоспів щодо недопущення проїзду їхнього важковагового транспорту через населені пункти громади та інші соціальні питання.

 

Читати також