Апаратна нарада

by hostwx

12 квітня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств. Відкриваючи нараду, він зупинився на ситуації зі захворюваністю в громаді на коронавірус, із вакцинацією та зазначив, що внесено зміни до протоколу № 6 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської селищної ради від 9 квітня – карантинні обмеження «червоної зони» встановлено по ОТГ до 23 квітня.

В подальшому обговорено належний благоустрій сіл громади, зокрема, прибирання на кладовищах та стихійних сміттєзвалищах і обрізка дерев, питання щодо належної роботи первинної ланки медицини, зокрема, сімейних лікарів ЦПМСД, роботу структурних підрозділів соціального спрямування на тлі створення управління соціального захисту Бучанської райдержадміністрації. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук анонсувала розгляд на колегії освітян нових норм і покращення якості харчування дітей. В.о. директора КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» Сергій Кулик зупинився на питанні завершення опалювального сезону 2020-2021 рр.

Селищний голова Олександр Сахарук акцентував увагу на нараді на підготовці до 35-річниці аварії на ЧАЕС за умов карантинних обмежень та надав доручення відповідним підрозділам активізувати роботу по проєктах будівництва ЦНАПу та офісу «Поліцейського громади» в Бородянці.

Читати також