Апаратна нарада

by hostwx

1 березня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі керівників структурних підрозділів виконавчого органу, старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств.

 Відкриваючи нараду, він зупинився на процесі вакцинації від коронавірусу в Україні, ряді організаційних питань стосовно проведення пленарних засідань сесії та виконкому, пріоритетних проектах. Мова йшла, зокрема, щодо капітальної реконструкції очисних споруд у Бородянці, термосанації закладів медицини громади в рамках «Великого будівництва». Олександр Сахарук надав доручення узагальнити та опрацювати підсумки його виїзних прийомів громадян у старостинських округах, висловивши сподівання, що депутати протягом каденції опікуватимуться такими, найбільш важливими для громади соціальними проблемними питаннями.

У своєму виступі начальник відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала, що з усіх освітніх закладів лише 2 вчителя та учні 3 класів знаходяться на самоізоляції, закликала старост до більшої підтримки освітян. Староста Шибеного Ольга Савенок повідомила про візит до села депутата Юрія Тесленка з інвесторами, які оглянули потенційні локації. Директор Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко доповіла на нараді, що відтепер надається новий вид послуг – ремонт взуття. Завідувачка сектором місцевого розвитку Юлія Самсонова зупинилась на питанні впровадження цифровізації в роботі органів місцевого самоврядування.

Виступ начальника відділу культури, молоді та спорту Наталії Вишинської стосувався підготовки до свят та урочистостей, які відбудуться в Бородянській громаді протягом найближчого часу. Так, 5 березня о 15.00 у великому залі Палацу культури імені Тараса Шевченка в Бородянці заплановано проведення свята до Міжнародного жіночого дня за участі гурту «Тріода», 6 березня о 14.00 в малому залі – зустріч із народною артисткою України, Героєм України Адою Роговцевою.

Читати також