Апаратна нарада

by hostwx

22 лютого селищний голова Олександр Сахарук провів апаратну нараду за участі секретаря ради Георгія Єрка, старост старостинських округів громади, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Бородянської ОТГ.

Розпочинаючи нараду, Олександр Сахарук зупинився на ситуації в державі зі захворюваністю на COVID-19 та спалаху пташиного грипу в Немішаївській громаді, який призвів до потрапляння декількох округів до зони спостереження.

У своєму виступі начальник відділу освіти Тетяна Кравчук повідомила, що всі дитсадки та школи працюють у звичному режимі, наразі триває підготовка до обласної виставки «Сучасні заклади освіти», за результатами конкурсу директором Бородянського академічного ліцею призначено Олену Вікторівну Коваленко. Директор КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» Віктор Трухан поінформував щодо кошторису по теплопостачанню в Інклюзивно-ресурсному центрі, зупинився на питанні тарифів та критичній ситуації щодо раптового відключення електроенергії на важливих соціальних об’єктах, що може призвести до значного пошкодження майна. Начальник відділу культури молоді та спорту Наталія Вишинська анонсувала проведення 5 березня свята до Міжнародного жіночого дня, 9 березня – відзначення дня народження Тараса Шевченка та 13 березня – свята Масниці.

Селищним головою Олександром Сахаруком у рамках наради також порушено питання підвищення рівня інвестиційної привабливості громади, інвентаризації земель Бородянської ОТГ, комісійного обстеження всіх об’єктів птахівництва, затвердження плану першочергових заходів по закладах освіти, контроль роботи шлюзів на р. Здвиж, надання в старостинських округах якісних соціальних послуг, тощо.

Читати також