Апаратна нарада

by hostwx

15 лютого селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі секретаря ради Георгія Єрка, керівників структурних підрозділів виконавчого органу, старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств. Відкриваючи засідання, очільник громади подякував керівникам комунальних служб, старостам та усім дотичним службам, організаціям і установам, усім активним громадянам Бородянської ОТГ за співпрацю в роботі з розчищення доріг та шляхів від снігу. Він підкреслив, що Бородянська громада географічно розгалужена і одночасно прибрати всюди неможливо, проте, не зважаючи на складні погодні умови, людський та технічний фактори, ситуація була під контролем. Натепер головним для комунальних служб є вивезення снігу за межі населених пунктів, аби убезпечити житловий сектор від підтоплень навесні. Як наголосив у своєму виступі секретар ради Георгій Єрко, для цього додатково потрібно розчистити канали та водостоки.

На апаратній нараді було розглянуто питання майбутньої вакцинації населення від коронавірусу, передачі мереж тепло- та водопостачання Немішаївській і Бучанській ОТГ, роботу Центру надання соціальних послуг, тощо.

Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла, що всі заклади працюють у звичному режимі, у разі значного зниження температур школи та дитсадки теж будуть працювати, аби дати можливість перебувати там дітям за певних сімейних обставин. Начальник відділу культури, молоді та спорту Наталія Вишинська запросила присутніх на літературно-музичну композицію до Дня Героїв Небесної Сотні, яку буде представлено в фойє Палацу культури імені Тараса Шевченка 19 лютого. Директор КП БСР «Бородянкатепловодопостачання» Віктор Трухан підняв питання виникнення проблем із належним температурним режимом у мережі теплопостачання після раптового відключення світла в котельнях. На апаратній нараді також заслухано всіх старост щодо ситуації в округах.

Читати також