Апаратна нарада

by hostwx

8 лютого селищний голова Олександр Сахарук провів засідання апаратної наради за участі секретаря ради Георгія Єрка, керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств та старост старостинських округів Бородянської селищної ОТГ. Відкриваючи нараду, очільник громади стисло підвів підсумки виїзних прийомів громадян, що відбулись протягом минулого тижня та триватимуть поточного. Він підкреслив, що є глобальні питання, а є дрібні проблеми, які потрібно вирішувати завдяки налагодженій комунікації всіх структур громади. У зв’язку з погіршенням погодних умов в Україні, найближчим часом потрібно тримати на контролі чищення доріг, підвезення дітей та вчителів до освітніх закладів, належну роботу автотранспорту. Соціально важливим масштабним питанням є розуміння, яким чином наповнюватиметься бюджет громади, бюджетна комісія спільно з управлінням фінансів та старостами повинна проаналізувати ситуацію і надати свої пропозиції щодо цього.

На засіданні начальник відділу освіти Тетяна Кравчук доповіла, що всі класи та групи працюють за розкладом, у закладах дотримується належний температурний режим. Директор КЗ БСР «Бородянкатепловодопостачання» Віктор Трухан зупинився на ряді нагальних питань, зокрема, потребі в санації великої ділянки центрального колектора та реконструкції очисних споруд. Директор Бородянського ЖКП Олександр Михайлюк повідомив, що з 5.30 техніка працює на очистці доріг від снігу, серед проблем – занижена напруга в електромережі та застарілі трансформаторні станції, що потребують ремонту. Завідувачка сектором місцевого розвитку Юлія Самсонова поінформувала щодо моделей майбутнього ЦНАПу громади. Директор Центру надання соціальних послуг Ірина Мельниченко зазначила, що в Центрі вже надаються послуги перукаря і швачки, в планах – виїзні обстеження громадян, яким може бути надано певні соціальні послуги.

На апаратній нараді також обговорено підготовку заходів до Дня воїнів-інтернаціоналістів та Дня Героїв Небесної Сотні та інші урочистості за умов дотримання карантинних обмежень.

Читати також